Enteresan maç'da kazanan yok! | Sohbet Chat Odaları

SohbetOdalari %100 Kaliteli Sohbet Chat Sitesi

Sohbet, sohbet Odalari, Sohbet Chat, Sohbet Sitesi giriş

sohbet

Enteresan maç’da kazanan yok!

20 Haziran 2016 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | Görüntülenme

EURO 2016 A Grubu’nda ev sahibi Fransa ile İsviçre arasında oynanan maçta enteresan olaylar yaşandı.

Euro 2016‘nın ev sahibi ve favorileri arasında gösterilen Fransa ile İsviçre arasındaki A Grub’u son maçın da tuhaf olaylar yaşandı. Maça çok hızlı başlayan Fransa‘da genç yıldız Pogba‘nın 2 şutu direkte patladı. Aynı zaman da Payet’in de bir şutu direkten döndü. Maçın ilk yarısın da 3 isviçre’li futbolcunun formaları yırtıldı. Xhaka, Embolo ve Mehmedi‘nin formaları maçın ilk yarısın da yırtıldı.

EURO 2016 Fransa

EURO 2016 Fransa

EURO 2016 A Grubu‘nun son maçında karşı karşıya gelen İsviçre ile Fransa arasın da oynana maçta gol sesi çıkmadı. Özellikle gruptan çıkma adına galip gelmek zorunda kalan İsviçre maçta fazla varlık gösteremedi. A Grubu2nun bir diğer maçında Arnavutluk ile Romanya karşı karşıya geldi. Tarihinde ilk kez Avrupa şampiyonasına katılan Arnavutluk maçı 1-0 kazanarak grubu 3. sırada bitirdi. Arnavutluk adına golü atan futbolcu Sadiku oldu. Bu sonuçta en iyi 3. olma şansı bulunan Arnavutluk diğer grup maçlarınının sonuçlarını beklemek zorunda. Bu arada Grubu lider bitiren Fransa ve ikinci sırada tamamlayan İsviçre bir üst tura çıkan takımlar oldu.

Benzer Yazılar

Beşiktaş’a veda etti
Beşiktaş'da ayrılıklar ard arda gelmeye başladı. Gökhan Töre'den sonra İsmail Köybaşı'da Beşiktaş ile olan sözleşmesini yenilemedi. Son zamanlarda ayrılıkların yaşandığı Beşiktaş futbol takımın da bir ayrılık daha yaşandı. 2009 yılından beri Beşiktaş forması giyen İsmail Köybaşı resmen takımdan ...

Yorumlar